Akademia Valium - ostatni ratunek głównego serwera? - Prywatne Serwery Metin2
Akademia Valium – ostatni ratunek głównego serwera?

Akademia Valium – ostatni ratunek głównego serwera?

Każdy serwer ma swój koniec, podobnie jest z serwerem Valium. Dobrze znany serwer typu medium/hard na którym zagrało sporo metińczyków wraz z upływem czasu stracił swoich graczy co dało początek akademii. Twórcy Valium chcą aby na serwer wrócili gracze dlatego powstała pomysł akademii, który na celu ma, no właśnie jaki jest cel akademii Valium?

Cel akademii Valium

Akademia Valium ma na celu poprawić rozgrywkę oraz zwiększyć ilość graczy na serwerze głównym. Prywatny serwer metin2 będzie istniał 3 miesiące po czym konta zostaną przeniesione na serwer główny (valium), gdzie będzie odbywała się dalsza rozgrywka.

Twórcy serwera zastrzegają sobie, że akademia może trwać krócej lub dłużej w zależności od graczy oraz dnia, gdyż chcą, aby fuzja nastąpiła w dogodnym terminie (piątek).

Największą różnica według twórców to eliksiry biologa, które mają pomóc w szybszym realizowaniu misji u znanego dobrze nam Chaegirab’a.

Co na start?

Na start otrzymujemy tak ekwipunek+6, kostium ucznia na 3 dni (czas upływa nawet, gdy nie ma nas w grze) oraz wierzchowca (+10% na potwory) na 10 godzin (czas leci tylko podczas jazdy) oraz nieskończoną pelerynkę. Jest to dość standardowe rozwiązanie jak na serwer typu Medium.

Eventy na akademii Valium

Główny bodźcem, który ma ułatwić graczom rozwój oraz uprzyjemnić grę są eventy. Twórcy deklarują, że będą one dużo częściej niż na serwerze matce oraz mają wystąpić również na dniach wciągu tygodnia. Niestety wielu graczy nie jest zadowolona z powodu eventu halloween gdyż jest on prowadzony w podobny sposób jak poprzednie wydarzenia na serwerze Valium.

Skrzynki eventowe, które będzie można zdobyć podczas wydarzeń nie będzie można przenieść podczas fuzji. Jednak przedmioty, które zdobędziemy z skrzynki eventowej będą podlegały pod przenosiny.

Przenoszenie postaci z głównego na akademię

Aby przenieść postać z serwera potrzebujemy minimum 55 poziomu postaci i ukończenia przynajmniej 30 misji (w tym min. Księgi klątw u biologa) oraz 2 skilli na P. Przenosinom podlega również cały ekwipunek, który mamy na sobie wraz z alchemią i petem. Jednocześnie na przenosiny otrzymamy do wykorzystania 30 slotów, które posłużą jako miejsce na pozostały ekwipunek, który chcemy transferować.  Yangi, wony i Smocze Monety zostaną również przeniesione wraz z kontem.

Ceny w Itemshopie na Valium

Ceny nie ulegną zmianom w porównaniu z serwerem głównym Valium. Cały IS pod pvm ma kosztować około 100 zł miesięcznie. Twórcy uznają, że jest to przeciętna kwota, którą powinien wydać standardowy gracz serwera.  

Drop z metinów i bossów na akademii Valium

Drop z bossów oraz metinów nie został zmieniony ze względu na rynek, który został opracowany na serwerze głównym. Główną pomocą dla graczy mają być częste eventy na serwerze Valium.

Perm Ban – druga szansa dla osób zablokowanych na Valium

Tutaj dobra wiadomość dla graczy, którzy otrzymali permanentną blokadę konta na Valium. Tacy gracze będą mogli spróbować swoich sił na akademii. Po fuzji z głównym serwerem nie będziemy zablokowani co pozwoli wrócić w chwale na serwer główny.

Ważne linki

Start serwera przewidziany jest na 25 października 2019 r. o godzinie 18:00

Strona główna: https://akademia.valium.pl/
Forum: https://forum.valium.pl/

Close Menu