Bellumia serwer
Serwery

Bellumia – nowy serwer pvp?

Na informacje o serwerze trafiłem przez przypadek przeglądając facebook’a. Widzę dziennie sporo reklam priv mt2 jednak ta zaciekawiła mnie ze względu na nagłówek “Jedyny serwer nastawiony na pvp/wojny”, hmm myślę sprawdzę bo dawno takiego nie było. 

Co wiadomo na temat serwera Bellumia?

Na chwilę obecną niewiele, oprócz tego co twórcy serwera piszą w poście na facebooku, a jest to fakt, że głównym założeniem serwera będą pojedynki pvp i wojny gildyjne, a zdobywanie doświadczenia i przedmiotów ma być dziecinnie proste. Podsumowując ma to być typowy serwer 4fun/pvp, który powinien przyciągnąć masę graczy ze względu na aktualną niszę wśród serwerów metin2 pvp. Jednak jeszcze nie wiemy jaki jest maksymalny poziom, ilość setów itp. 

Czy Bellumia ma szansę wystartować?

Zawsze zakładam, że każdy projekt ma szansę wystartować i liczę, że się uda w tym przypadku. Jednak obawiam się, że poczekamy na to dość długo gdyż mimo odpalonej reklamy na facebook’u bardzo mało wiemy o serwerze, a forum świeci pustką, niby jest ale nawet nie jest uzupełnione dobrze przez członków teamu Bellumia. 

Ważne linki i darmowe przedmioty

Podobno za darmo to uczciwa cena, dlatego jeżeli napiszecie do nich na fanapagu w prywatnej wiadomości SUB otrzymacie darmowego legarnego peta podczas startu serwera na zawsze

Strona główna: aktualnie brak

Forum: https://forum.bellumia.pl

Fanpage: https://www.facebook.com/BellumiaMT2

Podziel się: