Calios – prywatny serwer metin2

prywatny serwer metin2 calios
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Chcielibyśmy Wam zaprezentować w sposób nie typowy dla świata wirtualnego metin2. Prezentacje w sposób książkowy.

Informacje o serwerze i administracji Calios

Prywatny Serwer o nazwie Calios.eu jest to serwer, który postaram Wam się opisać, mam nadzieje że mi się uda, lecz na pewno żeby wejść do naszego świata Calios’a musicie właśnie tam zagrać!

Ciężko określić jaki to typ prywatnego serwera metin2, dla jednego to serwer easy, dla innego medium, ktoś inny uzna,że jest to hard. Dla nas jest to serwer Medium.

Administracja

Serwer tworzony został przez 3 graczy, którzy swoją przygodę z metin’em zaczęli równe 10 lat temu. Na tą okazję po tylu latach, jak i czasie spędzonym na tej grze, postanowiliśmy stworzyć własny serwer, czyli od graczy dla graczy.

Serwer

Maksymalny poziom, który możemy osiągnąć to 170. Poza podstawowymi expowiskami, które zawsze spotykamy na innych serwerach, bo jakby też mogło być inaczej, mamy 4 nowa expowiska powyżej 100 poziomu.

Udoskonalenia na serwerze

Umilimy wam grę! Dlaczego? Pamiętacie te mnóstwo przedmiotów wypadających na ziemie? U nas tego nie spotkacie! Wprowadziliśmy szkatułki serwerowe, które pozwolą nam utrzymać porządek w swoim ekwipunku.

W szkatułkach znajdziemy, itemy serwerowe, dopalacze, kd, szkatułki exp, exp v2, oraz wiele innych, ale to zostawię Wam! Sprawdźcie to!

Nowe systemy

Rozwinęliśmy kilka systemów, które na innych serwerach nas nie zadowalały m.in.:

System DMG

System DMG, gdzie znajdziemy go u Niepokaźnego pieszego. Największe dmg będzie się liczyło zadane w moba, bossa, gracza. Gdzie osobą zadająca największe DMG, otrzyma od nas na koniec miesiąca bardzo cenną nagrodę.

System poświaty

Wprowadziliśmy też system poświaty, jest to system, który odblokuje nam się po wbiciu 165 poziomu. Co on daje? Każdy ma inne upodobania, także kolor poświaty zbroi możemy wybrać sobie sami, a co najlepsze, tych kolorów może być nawet kilka.

Kasyno w metinie!

Nie zabraknie też czegoś dla graczy lubiących adrenalinę. Co mam na myśli? Tak zwany Jack Pot “777” znajdziemy go u Alchemika, możemy tak w łatwy sposób pomnożyć swoje zarobki, jak i niestety jest stracić, wszystko to zależy od naszego szczęścia.

Zmiana otoczenia

Kolejnym systemem jest, zmiana otoczenia. Każdy ma inne upodobania, więc możemy wybrać sobie porę dnia na jaką nam przyjdzie ochota, czy to noc, południe, mrok, etc..

NPC na serwerze Calios

Zmieniliśmy także, smętnie wyglądających handlarzy jak i naszego kochanego kowala. Pamiętacie tego łobuza? U nas na jego miejscu znajdziecie Córkę kowala, tak piękna jest. Więc jeśli tylko zainteresowała was nasza opowieść zapraszamy na nasz serwer!

Ważne linki do serwera

Strona główna:www.calios.eu

Forum:www.forum.calios.eu

Fanpage na facebooku: www.facebook.com/calioseu

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Spis treści:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

Sprawdź listę serwerów:

Polecane serwery:

Ostatnie wpisy:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});