Egoria serwer easy
Serwery

Egoria.pl – polski easy z Likanem na pokładzie

Serwery easy to jedne z ulubionych serwerów każdego metińczyka. Charakteryzują się szybkim wbijaniem leżeli, dużą ilością ulepszaczy i zazwyczaj sporą ilością graczy. Czy tym razem będzie podobnie na serwerze metin2 Egoria?

Co wiadomo o serwerze Egoria? 

Jest to kolejna odsłona serwera, poprzednie wersje po paru paru miesiącach zostały zamknięte. Według twórców serwer jest opisywany jako easy z Likanem co nie jest już taką super nowością. Z prezentacji widzimy, że jest to typowy serwer, który ma zabić czas, na zdobywaniu x ulepszaczy i pierdółek. Jest sporo dupereli, których nie lubię w „nowoczesnym” metinie.

Serwer startuje razem z eventem świątecznym co może spowodować różne scenariusze, w tym „bum” przez pierwsze 2 tygodnie, a później coraz mniejsza liczbę graczy ze względu na zepsuty rynek i znudzeniem tematem- miejmy nadzieję, że tak nie będzie 😉

Serwer Egoria ma moim zdaniem 1 duży plus. Stawiają na mocną reklamę i to może sprawić, że mimo braku super rzeczy na serwerze tak jak w przypadku Vidgar mogą spowodować, że na serwerze zagra spora liczba graczy – a to przecież najważniejsze aby rywalizować z różnymi ludźmi.

Ważne linki do serwera i data startu Egoria.pl! 

Przewidywany start: 19.12.2020 GODZINA 18:00

Strona główna:  https://egoria.pl
Forum: https://forum.egoria.pl
Fanpage: https://www.facebook.com/egoriamt2/

Podziel się: