Serwery

Glevia – serwer medium 2021 roku?

Glevia to prywatny serwer medium, który skradł moje serce mega zajebistym pomysłem na reklamę czyli stworzenie trailera z głosem Pana Tomasza Knapika, ale przecież to tylko ułamek tego co przygotował BigMan z ekipą dla swoich graczy, więc przejdźmy do tego co wiemy o serwerze.

Link do filmiku: https://www.facebook.com/gleviapl/videos/252529979632065

Podstawowe informacje o serwerze Glevia

Prywatny serwer metin2 Glevia jak już wcześniej wspomniałem jest śerwerem medium. Na serwerze mamy do wyboru tylko dwa królestwa Jinno i Shinsoo i dobrze ( jeb… Chunjo!). do ekwipunku możemy dodać maksymalnie 5 bonusów, a maksymalna ilość statystyk to 90 punktów. 

Na start otrzymujemy ekwipunek +7, MASECZKĘ (sick!), wierzchowca, nieskończoną pelerynkę, dodanie bonusów oraz mini wojownika na stałe. 

Dlaczego warto walczyć o Topkę na serwerze Glevia? 

O topkę na tym serwerze z chęcią sam bym powalczył. Dla osób, które wbiją jako pierwsi maksymalne poziomy czekają nagrody w postaci SMów do wydania na serwerze, unikalny kostium. Jednak moim zdaniem OP pomysłem jest dodanie 3 pierwszych nazw postaci, które jako pierwsze osiągną maksymalny poziom.

Dodatki na serwerze Glevia

Ogólnie sprawdzając prezentację nie widzę nic co by mnie zaskoczyło. Jednak forma, w jaki uporządkowali dodane rzeczy sprawia, że to wszystko ma sens – mimo, że nie jestem fanem wielu nowych rzeczy w Metinie. 

Zdecydowanie fajny usprawnieniem jest optymalizacja klienta gry, który sprawi, że będzie wczytywał on się dużo wcześniej ale tak jak już napisałem nie jest to zaskoczeniem, zwłaszcza, że widziałem dużo szybszy klient, który tworzy Xer. 

Glevia mt2 – ważne linki i data startu

Serwer startuje 9 stycznia o godzinie 18:00. Na serwer szykuje się wiele osób dlatego na pewno ludzie, którzy kochają rywalizować odnajdą się podczas startu i trzymam kciuki, aby ten serwer stał jak najdłużej – bo zniszczyli system zapowiedzią z udziałem Tomasza Knapika zamiast po raz kolejny kupować reklamę u Bonus’a – jak to aktualnie robi większość…

Strona główna: https://glevia.pl/

Fanpage: https://www.facebook.com/gleviapl

Prezentacja: https://forum.glevia.pl/index.php?/topic/315-prezentacja-serwera/

Autorem zdjęć użytych w prezentacji jest Glevia.pl

Podziel się:
Exit mobile version