Informacje

Jak zdobyć medal konny w metin2

Drop medali konnych w zależności od typu serwera bardziej lub mniej się opłaca. Wiadomo często na serwerach easy/medium otrzymujemy konia lub wierzchowca na start. Co jednak, gdy gramy na hardzie i konia otrzymujemy tylko na pierwszym poziomie lub wcale? Kiedy udać się na pierwsze łowy, jaką postacią? Te wszystkie kwestie poruszymy w tym temacie! Drop medali konnych w zależności od typu serwera bardziej lub mniej się opłaca. Wiadomo często na serwerach easy/medium otrzymujemy konia lub wierzchowca na start. Co jednak, gdy gramy na hardzie i konia otrzymujemy tylko na pierwszym poziomie lub wcale? Kiedy udać się na pierwsze łowy, jaką postacią? Te wszystkie kwestie poruszymy w tym temacie! 

Drop na łatwym lochu małp

Znany każdemu loch, gdzie musimy sprostać wyzwaniu i pokonać łatwe małpy oraz skalistą małpę (boss). Jeżeli zależy nam na zdobyciu medalu konnego robimy jak najszybciej ekwipunek i łupiemy mentalem. Tutaj polecam 9-18 poziom postaci, i ekwipunek na poziomie +6-9 (oczywiście im większy + tym łatwiej) – broń dwuręczna. Drugą opcją jest 35 poziom i próba siła z małpami w komnacie skalistej małpy.

Przejdźmy do meritum. Na początku bijemy po jednej grupce (tracimy mniejszą ilość potek co jest jednoznaczne na zaoszczędzaniu yang). W miarę rozwoju postaci staramy się brać większą ilość grup potworów. Jeżeli jesteśmy w stanie udźwignąć spota w komnacie skalistej mapy idziemy tam i czekamy na pierwsze dropy przy okazji dropiąc zioła i inne ulepszacze boss’a małp.

Gdzie najszybciej zdobyć medale konne?

Z mojego doświadczenia wynika, że jest to trudny loch małp, postać na 50 poziomie (WP/Mental) + buff i lecimy na komnatę bossa małp. Z rękawicą złodzieja medale lecą jak marzenie. Dodatkowo przy zabijaniu Lorda małp możemy zdobyć inne ulepszacze jednak jest to zależne od danego serwera ale zazwyczaj są to jakieś cenniejsze przedmioty.

Swój sposób na drop w lochu przedstawił również DIIIM2, poniżej możecie sprawdzić co sądzi o tym jeden z topowych graczy globalnych serwerów i popularny youtuber o tematyce metin2.

https://www.youtube.com/watch?v=qeZoyemaHcg

Podziel się:
Exit mobile version