Informacje

Kim jest biolog Chaegirab?

Czy biolog jest przyjacielem metińczyka?

Kim jest biolog Chaegirab?

Odpowiedź nie jest tak oczywista, bo wielu powie, że jest to NPC z pierwszej wioski, który zaraz po kowalu potrafi popsuć nam najwięcej nerwów. Jednak kim dokładnie jest biolog? Gdyby zapytać 10 metinczyków dostalibyśmy z 10 różnych odpowiedzi. Jednak według oryginalnej fabuły metina, Biolog Chaegirab to uczeń naszego kochanego Uriela, który zbiera informacje na temat różnego rodzaju przedmiotów, które musimy dla niego zdobyć, gdyż jest za słaby, aby samemu to zrobić.

Gdzie jest biolog w m1?

Każde królestwo ma swojego biologa, który za pomoc wzmacnia podróżników różnymi stałymi bonusami. Zawsze są oddzieleni ogrodzeniem od niebezpiecznych zwierząt, które możemy spotkać w podstawowych lokacjach.  W Chunjo biolog jest położony w wschodnio-południowej części mapy. Chaegirab z Jinno zajmuje środkową część mapy, a badacz z Shinsoo znajduje się na wschód od miasta.

Biolog w Chunjo
Biolog w Jinno
Biolog w Shinsoo

Jakie nagrody otrzymujemy z misji?

Misje wykonane dla biologa często na prywatnych serwerach metina są dużo łatwiejsze niż na globalnym serwerze. Jednak, mimo że misje są zmodyfikowane na łatwiejsze nagrody często są takie same lub nawet lepsze! Moim zdaniem najbardziej przełomową misją w grze każdego gracza są pamiątki demona po których otrzymujemy +60 do obrony. Otrzymanie takiej ilości dodatkowej obrony pozwala nam na przyjęcie większej ilości moobów na klatę co łączy się z łatwiejszym zdobywaniem doświadczenia. Całą listę standardowych bonusów możecie znaleźć w oficjalnym wiki metin2 tutaj: http://wiki.metin2.pl/index.php/Misje_Biologa

Czy biolog jest naszym przyjacielem?

No i podstawowe pytanie, czy to nasz przyjaciel czy tak jak kowal, wróg najgorszy? Oczywiście tutaj zdania mogą być różne w zależności jakie mieliśmy doświadczenia z tym NPC.  Ja osobiście nic nie mam do biologa, gdyż wykonywał swoją robotę i też bym nie badał zepsutych zębów orka  :D, a po wykonaniu dla niego misji zawsze oferował zacne nagrody.

Podziel się:
Exit mobile version