Polecane Serwery

MediumMT2 – najlepszy medium?

Podstawowe informacje o serwerze mediummt2

Jak nazwa wskazuje jest to serwer metin2 medium, jednak z postów oraz informacji zawartych na portalach społecznościowych projektu można wnioskować, że znajdziemy również na nim elementy serwera typu hard. Maksymalnie na starcie będziemy mogli zdobyć 130 poziomów i dodać maksymalnie 100 punktów statystyk postaci co na serwer medium jest dość normalnym rozwiązaniem.

Na start otrzymujemy wierzchowca (7 dni), kostium (na stałe) oraz zwierzaka na stałe, a także ekwipunek+6, który zapewni nam łatwy start.  

Serwer nie posiada zbędnych traw, uprzykrzających udziwnień i innych efektów, które powodują, że komputer prawie wybucha gdy wejdziemy do m1. Twórcy bardziej skupili się na rozgrywce, co powoduje, że pierwsze dungeony będziemy mogli już zrobić na 30 poziomie postaci.

Nowy serwer PompaTeam

Mediumt2 jest serwerem tworzonym przez dobrze znany zespół odpowiedzialny za taki projekt jak ClassicMt2 czyli Xeer + PompaTeam. Opieka medialna PT gwarantuje, że serwer będzie miał sporą ilość graczy na start, natomiast Xeer swoimi umiejętnościami zapewni aby serwer był gotowy w 100% na starcie.

Zdobywanie umiejętności na serwerze Mediummt2

Zdobywanie skillów zostało rozwiązane w dość przyjazny sposób dla graczy oraz dopasowane do poziomu serwera. Z m1 do G1 potrzebujemy 36 ksiąg. Na każdą księgę w 100% działa rada pustelnika. Umiejętności z G1 do P jest rozwiązane w standardowy sposób, rady działają jednak już nie mamy całkowitej pewności.

Zwoje egzorcyzmu, rady oraz kamienie duchowe będziemy mogli zdobyć z metinów, dungeonów i bossów więc dla osób, które potrafią grać w metina wbić skille na G nie będzie lada wyzwaniem

Umiejętności pasywne

Warto również zaznaczyć, że na serwerze zostały dodane nowe umiejętności pasywne tj.: Męstwo, Myśliwy, Niszczyciel oraz Żywotność. Umiejętności te pozwalają nam na:

  • Przyciąganie potworów (pelerynka)
  • Wzmocnienie obrażeń przeciwko potworom i metinom
  • Zwiększenie obrony przeciwko innym postaciom
  • Zwiększenie maksymalnego HP

Ekwipunek na serwerze

Na serwerze mediummt2, mam do wyboru dwie ściężki rozwoju naszego ekwipunku. Oczywiście chodzi tutaj o pvm i pvp. Ekwipunek pod pvp rozpoczynamy od 80 poziomu i kończymy na 125 czyli 5 poziomów przed maksymalnym poziomem. Z pewnością ważnym elementem ekwipunku pod walki będzie tarcza, którą podobno bardzo ciężko wytworzyć i jedynym alternatywnym wyjściem będzie udanie się z gildią na dungeon Schronienia Meley – więcej informacji w oficjalnej prezentacji serwera.  

Ekwipunek pod walkę z potworami jest uboższy w porównaniu do pvp, co może świadczyć, że twórcy serwera będą nakładać większy nacisk na rozgrywkę pomiędzy gilidiami oraz pojedynków pvp. Jednym ważnym faktem jest to, że zbroje pvm (Zbroja Specjalna) można zdobyć tylko z dwóch potworów: mistyczny Eoten oraz Mistyczna Lodowa Wiedźma.

Dungeony

Jak już wcześniej wspomniałem na serwerze będziemy mogli wejść na dungeon już od 30 poziomu postaci. Księżycowa grota, bo o niej mowa to wyzwanie, które ma za zadanie pomóc nowym graczom na zdobycie przedmiotów potrzebnych do rozwoju postaci. Dodatkowo jest to jedyne miejsce, gdzie gracze będą zdobywać kule polimorfi. Gracze znajdą praktycznie dungeon na każdy przedział levelów.

Jednym z ciekawych dungeonów jest schronienie Meley, które przeznaczone jest wyłącznie dla gildii podczas, którego mamy możliwość zdobycia materiały do rozbudowy terenu gildii oraz tarcze i zwierzaki pvp.

Betatesty – czas, aby zdobyć darmowe SM na start serwera

Aktualnie trwają otwarte beta testy serwera, gdzie do zdobycia za zgłaszanie błędów różnego stopnia mamy Smocze Monety, dla uznanych beta testerów przewidziane są kostiumy na stałe, które nie będą do zdobycia w grze! Jednocześnie konta założone w czasie beta testów nie zostaną usunięte, więc jeżeli założysz konto już teraz to na starcie nie będziesz miał problemów z wejściem do gry

Kiedy start serwera?

Oficjalny start serwera mediummt2 nie jest jeszcze podany. Serwer startuje 18 października 2019 o godzinie 16:00. Szacuje się, że będzie to październik, wszystko zależy od ilości znalezionych błędów na serwerze przez beta testerów – dlatego warto obserwować fanpage zarówno serwera jak i nasz.

Co jeszcze znajdziemy na serwerze mediummt2?

Serwer ten bez wątpienia jest jednym z tych, gdzie każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Jest sporo ciekawy rozwiązań, które zostały szczegółowo opisane w oficjalnej prezentacji (link w sekcji Ważne Linki). Dodatkowo reklama PompaTeam gwarantuje, że gracze, którzy zagrają na serwerze nie będą mieli powodu do narzekania na brak rywalizacji – strzelam, ze na starcie nie będziemy mogli expić :D.

Ważne linki:

Strona Główna: https://mediummt2.pl
Forum: https://forum.mediummt2.pl
Fanpage: https://fb.me/Mediummt2

Prezentacja: https://forum.mediummt2.pl/?t=3

Podziel się:
Exit mobile version