Informacje

Metin2 na telefon – jak zagrać i czy warto?

Czym jest metin2 mobile?

Metin2 mobile to nic innego jak skonfigurowany klient gry metina pod smartfony. Zostały usunięte z niej niepotrzebne efekty, które mogłyby mulić i zacinać aplikację podczas grania.

Metin2 do urządzeń mobilnych (smartfony i tablety) została przystosowana przez popugames. Niestety nie ma zbyt wiele informacji na temat tej grupy. Jedynie ich misja brzmi sensownie, gdyż chcą zmodyfikować wszystkie popularne gry z komputera na urządzenia mobilne. Niestety aktualnie gra jest możliwa jedynie na urządzeniach z Androidem! Jednak twórcy obiecują, że w przyszłości pojawi się również wersja dla użytkowników apple.

Jak zagrać w metina na telefonie?

Aktualnie gry nie znajdziemy w sklepie play, prawdopodobnie przez fakt, że nie posiadają wykupionej licencji tj. praw autorskich do metina tak jak prawdopodobnie wszystkie privy. Jedyną możliwością zdobycia metina na nasz smartfon jest wejście na stronę metin2-mobile.com i pobrania instalki. Pobieramy z google drive więc będziemy musieli użyć adresu e-mail na gmailu. Do założenia konta potrzebujemy aplikacji Dragon Coin Creator – dostępne w sklepie play. Aplikacja pozwoli nam zdobyć 150 DC, które są potrzebne do rozpoczęcia gry na serwerze. DC to odpowiednik smoczych monet, które możemy wydać w itemshopie. DC również możemy kupić za 9.99 € w przeliczeniu jest to ok. 42.8 zł. Fajnym rozwiązaniem jest, że oglądając reklamy przez aplikację dragon coin creator możemy zdobyć smocze monety i wymienić je w itemshopie.

Aktualnie 03.01.2019 podczas próby wejścia do gry wyświetla się komunikat, że gra jest dopracowywana a informacje na temat nowego startu będą udostępnione na ich

Czy warto zagrać w metin2-mobile?

Na to pytanie ciężko odpowiedzieć jednoznacznie. Czy metin na telefon od popugames wypali? Czy metińczycy są gotowi przenieść się na urządzenia mobilne? Okaże się, gdy wersja metina na telefony zostanie oficjalnie oddana dla graczy. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie ona w 100% dokończona i nie będzie posiadała limitu 100 graczy!

Więcej informacji możecie znaleźć na ich stronie, fanpagu oraz discord. A poniżej wrzucam oficjalny GP:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=ZPxG26k_LVA
Podziel się:
Exit mobile version