Serwery

Nerwia s2 – klasyczny serwer hard/medium

Aktualnie na rynku prywatnych serwerów metin2 jest mało projektów typu medium/hard, które byłyby warte uwagi. Zdecydowanie nie wpisuje się w ten kanon serwer Hard o nazwie Nerwia, a właściwie jego druga odsłona czyli Nerwia S2

Podstawowe informacje o serwerze Nerwia

Według twórców serwera poziom trudności został oceniony na Hard/Medium, Mamy tu klasyczny przypadek gdzie uproszczona została rozgrywka i zdobywanie doświadczenia.

Na serwerze Nerwia możemy zdobyć maksymalnie 105 poziom przy rozdaniu 90 punktów w statystyki. Do wyboru mamy standardowo 4 klasy postaci oraz 3 królestwa (Shinsoo, Jinno oraz Chunjo).

Na serwerze zaczniemy grę z ekwipunkiem +2, miksturami do życia, many, szybkości poruszania się oraz ataku.  Dodatkowo do wykorzystania otrzymamy 35 peleryn męstwa. 

Skąd zdobędziemy bronie na 30 poziom podczas rozgrywki na Nerwii? 

Zdecydowanie FMS’y, RIBy, koziki czy antyczne dzwony to przedmiot pożądania każdego metińczyka, który zdobył 30 poziom postaci. Bronie te w zależności od serwera zdobyć można w różnych miejscach oraz od różnych NPC.

Na serwerze Nerwia s2 bronie na 30 poziom możemy zdobyć jedynie z bestialstkich potworów, które standardowo spotkamy podczas gry w m2 oraz Dolinie Orków. 

Szkolenie umiejętności na serwerze

Skille rozwijamy standardowym sposobem czyli musimy przeczytać 55 ksiąg umiejętności aby osiągnć poziom G1. Zwoje egzorcyzmu zdobywamy m.in. z metinów, a rady pustelnika otrzymamy jedynie zabijając Bossy. 

Zmiany w Dolinie Orków

Dolina Orków to standardowa lokalizacja gry metin2. Na serwerze Nerwia został lekko zmodyfikowana. Zmiany polegają na dodaniu respu Metina Duszy i Odrodzonego Wodza Orków. Wódz ze względu na cechę legendarnego bossa respi się w losowych miejscach. 

Dungeony 

Nerwia posiada 7 dungeonów, większość z nich to klasyczne wyzwania, które spotkamy na innych serwerach. Jednak warto zaznaczyć, że rzadko spotyka się na serwerze hard dungeon od poziom 35. Nerwia przygotowała na ten poziom Labirynt Orków, gdzie głównym Bossem jest Wódz Orków Mutantów! 

Ciekawe rozwiązania na serwerze

Zdecydowanie ciekawym rozwiązaniem na serwerze jest dodanie systemu ostrzenia broni. System polega wzmocnieniu broni od 75 poziomu poprzez użycie Osełki (legendarny przedmiot). Osełka dodaje do broni bonus silny przeciwko potworom.

Nerwia s2 – ważne linki

Strona główna: https://s2.nerwia.pl/index.html

FanPage: https://www.facebook.com/NerviaNismoGT

Prezentacja: https://forum.nerwia.pl/topic/8019-prezentacja-nerwiapl-s2-hardmedium/

Podziel się:
Exit mobile version