Postacie - Prywatne Serwery Metin2

Metin2 postacie

metin2 wszystkie postacie

W metinie mamy do wyboru 5 postaci: Tępy wojo,  zniewieściały/śliczna ninja/kunoichi (kobieta ninja), upiorny/a sura, pomocna dłoń Szaman oraz Wilkołak (tego to nie ogarniam z kosmosu jakiś chyba xD). Każda postać ma do wyboru 2 klasy, które pozwalają rozwijać nam postać w różnych sposób. Jedne profesje pozwolą nam szybciej niszczyć potwory oraz napotkane kamienie metin, drugie natomiast wrogów. Moim zdaniem każda z nich ma swój stopień trudności gry, a w dobrych rękach tworzą najlepszą postać zarówno pod pvp jak i pvm.  Bo w złych rękach wojownik body nie będzie potrafił ustać na dużym spocie w v2, a sura BM będzie tępiony  w m1 jak rudy z blok ekipa.

Jaką postać wybrać?

Tak jak wcześniejsza wspomniałem, każda postać pozwala osiągnąć nam pewien poziom, który zapewni mistrzostwo w walce z potworami jak i wrogami. Jednak aby to osiągnąć  będziemy musieli się natrudzić i tutaj stajemy przed wyborem, czy chcemy łatwiejszą ścieżkę czy coś bardziej wymagającego? Jeżeli stawiasz na pierwsze rozwizanie wybierz jedną z tych postaci: wojownik body, mental lub sura WP. Te trzy postacie pozwalają na wygodne zdobywanie doświadczenia jak i dobre wyniki w pvp. Natomiast jeżeli chcesz czuć satysfakcję i być czasami w nielicznym gronie osób, które zdobywają wysoki poziom daną profesją wybierz szaman healer, ninja archer czy sura BM.

Oczywiście polecam zagranie wszystkimi postaciami dostępnymi w metinie i wtedy dowiesz się na własnej skórze, który bohater pasuje do Ciebie najbardziej

Close Menu