Polecane Serwery

Typowymt2 akademia – czy warto zagrać ?

Typowymt2 akademia to już 3 odsłona serwera, który powstał z inicjatywy fanpage Typowy Metinczyk. Serwer w poprzednich wersjach cieszył się sporą popularnością wśród graczy prywatny serwerów metin2, jednak nie potrafił przyciągnąć ich na dłuższy czas, co w konsekwencji powodowało, że serwery pustoszały. Wielu graczy mówi, że nie ma sensu gry na akademii, która po pewnym czasie ma służyć jako wzmocnienie serwera matki. Jednak ja widzę w tym serwerze potencjał, który tym razem może przytrzymać graczy na dłuższy czas.

Typowymt2 – dlaczego warto zagrać? 

Otóż odpowiedź jest prosta, aktualnie na rynku nie startują żadne serwery metin2 typu medium, który moim zdaniem jest najlepszym rodzajem serwerów metin2. Serwery medium mają to do siebie, że pozwalają na dość swobodną rozgrywkę bez spędzania godzin na bezsensownym expieniu postaci. 

Kolejnym powodem jest fakt, że  na serwerze wprowadzono parę ulepszeń np. voice chat, który pojawiał się już na innych serwerach metin2, jednak typowymmt2 może rozpowszechnić ten dodatek do gry. Ja osobiście nie miałem okazji wypróbować voice chatu ale już się w śmieję pod nosem gdy wbijam się komuś na spota i zamiast zobaczyć napis ”WON ZAJĘTE” to go usłyszę, to może całkiem nowe doświadczenie w mojej historii gier na metin2 priv

3 powodem jest możliwość zagrania Wilkołakiem, jest to chyba jeden z nielicznych serwerów na polskiej arenie priv mt2 gdzie możemy pograć sobie 5 rasą. 

Ostatnim powodem i moim zdaniem najistotniejszym jest dość spora reklama, która zdecydowanie przyciągnie przynajmniej na jakiś czas graczy. Odpowiednia reklama serwera przyciąga graczy, a to powoduje, że będziemy mieli z kim rywalizować, przecież o to w tym wszystkim chodzi czyż nie?! 

Serwer typowymt2 – start i darmowe smocze monety! 

Start akademii typowymt2 planowany jest na 2 maja 2020 roku o godzinie 18:00. Warto również do nich napisać na fanpagu wiadomość o treści #SM, co powoduje, że zapisujemy się do ich newsletter’a ale jednocześnie otrzymujemy darmowe smocze monety! 

Typowymt2 akdemia – ważne linki: 

Strona: https://typowymt2.pl/index.html

Forum: https://forum.typowymt2.pl

Fanpage: https://www.facebook.com/typowymt2pl/

Podziel się:
Exit mobile version