Veloris – serwer medium z elementami easy

Veloris prywatny serwer metin2 informacje
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
veloris logo

Podstawowe informacje

Veloris.pl to serwer medium z elementami easy. Maksymalny możliwy poziom to 200 a maksymalna liczba punktów statystyk wynosi 120. Na serwerze występują dwa królestwa – Jinno i Shinsoo.

Próżno tu szukać 6,7 bonusu ponieważ Administracja mimo wprowadzenia kilku autorskich rozwiązań, map, setów oraz podniesienia maksymalnego poziomu postawiła sobie jednak za cel utrzymanie rozgrywki w ryzach classic/oldschool mimo wprowadzonych innowacji.

Po zalogowaniu możemy wybrać jedną z czterech klas postaci (nie występuje tutaj Likan), następnie spersonalizować płeć i wyruszyć na spotkanie przygodzie. Przywita nas ekran powitalny od Administratora na którym znajdziemy między innymi informacje gdzie szukać pomocy w razie gdyby wystąpiły problemy.

Klasycznie na start otrzymujemy podstawowy ekwipunek +9, buty wiatru, nieskończone mikstury oraz pelerynę, peta, wzmocnienie i zaczarowanie przedmiotu oraz mounta który jest na stałe.

Ekwipunek na serwerze

Na serwerze znajdziemy maksymalne oraz połowiczne wartości bonusów w ekwipunku. Ekwipunek PvE możemy skompletować w następujący sposób:

  • Biżuteria, Tarcza – wypada z bossów i metinów do 100 poziomu.
  • Broń – zdobędziemy ją ze szkatułki Umarłego Rozpruwacza w Wieży Demonów
  • Zbroja, Hełm – można je nabyć u handlarza zbrojami (interesuje nas zbroja na 61 poziom i hełm na 41)

    Jeśli chodzi o ekwipunek PvP można go zdobyć:

  • Zbroja, Broń – wypada w Czerwonym Lesie z metinów.
  • Biżuteria, Tarcza, Hełm – możemy je nabyć u handlarzy w mieście.

    Klasycznie na Veloris znajdziemy typowe dla współczesnej sceny metina dodatki panel boczny w ekwipunku, szarfy czy pasy. Zamiast dropu yang z potworów Administracja zdecydowała się na drop sztabek o nominale do 2 milionów yang – sztuka.

Zmiany w skillach

    Oprócz klasycznych systemów są też zmiany mechaniczne. Na Veloris doświadczymy toggle umiejętności, czyli w dowolnej chwili możemy zakończyć i aktywować działanie umiejętności.

Nowości na serwerze

Na Velorisie znajdziemy nowości przygotowane przez ekipę serwera. Nie odbiegają one jednak od kanonu klasycznej rozgrywki

Runy

Wikipedia Dropu

Podpis Bossów

Autorskie mapy

    Na Velorisie po osiągnięciu 160-190 poziomu postaci zyskujemy dostęp do autorskich map przygotowanych przez ekipę serwera. Na tych mapach znajdziemy bossy i kamienie metin o które przyjdzie rywalizować w celu progresji ekwipunku.

160 poziom – Czerwone Wzgórza

Mapa utrzymana w klimacie Czerwonego Lasu. Znajdują się na niej trzy bossy oraz dwa rodzaje metinów. Spędzamy tutaj czas do 170 poziomu.

170 poziom – Piekielna Przełęcz

Mapa w klimacie Piekła. Znajdują się na niej trzy bossy oraz dwa rodzaje metinów. Spędzamy tutaj czas do 180 poziomu.

180 poziom – Wyżyna Samyong

Mapa utrzymana w klimacie Góry Sohan. Znajdują się na niej trzy bossy oraz dwa rodzaje metinów. Spędzamy tutaj czas do 190 poziomu.

190 poziom – Torfowisko

Ostatnia mapa utrzymana w klimacie Bagien Jotunów. Znajdują się na niej trzy bossy jeden rodzaj metina. Spędzamy tutaj czas do 200 poziomu.

Dodatki

Tajemnicza Skrzynia

    Na mapach można znaleźć NPC “Tajemnicza Skrzynia” gdy przeciągniemy na nią Złoty Klucz który wypada ze wszystkich potworów otrzymujemy nagrodę. Może nam z niej polecieć tęczowy kamień którym wzmocnimy umiejętność z poziomu G do P lub np Zatruty miecz i wiele, wiele więcej.

Grafika

Warto wspomnieć też o przystosowaniu graficznego interfejsu do klimatu grafik promocyjnych serwera, zmienionych ikonkach questów i oknie handlu.

Misje

Znajdziemy tutaj też znane z oficjalnej wersji gry misje biologa, łowcy Yang Shina czy Rybaka. Misji biologa chyba przedstawiać nie trzeba – ot dropimy kilka przedmiotow i zanosimy. Misje Yang Shina sprowadzają się do zabicia danej ilości danego moba. Natomiast misję rybaka do wyłowienia danej ilości, danej ryby.

Kamienie Duszy +0 – +9

    Na Veloris maksymalny poziom ulepszenia kamienia duszy to +9 jednak wartości bonusów przyznawanych przez kamienie nie są przesadzone. Możemy je ulepszać od poziomu +4.

System osiągnięć

    Serwer posiada zaimplementowany system osiągnięć które wykonując możemy zdobyć AP czyli punkty osiągnięć a punkty te możemy wymienić u NPC na ItemShop nie wydając ani złotówki.

Podsumowując

Start serwera 29 czerwca.

FanPage: https://www.facebook.com/VelorisMT2/

Strona: https://veloris.pl/

Forum: https://forum.veloris.pl

Nie może Cię zabraknąć!

Tekst powstał w współpracy z administracją serwera Veloris.pl

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Spis treści:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram

Sprawdź listę serwerów:

Polecane serwery:

Ostatnie wpisy:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});