Polecane Serwery

Vidgar – serwer medium który może namieszać

Vidgar to serwer metin2 typu medium, który powstał z inicjatywy YouTuber’a Etniczny oraz S33xb0mb. Na sam pomysł chłopaki wpadli w 2019 więc mieli dość czasu aby go przygotować dlatego też jestem bardzo ciekawy efektu finalnego. 

O sewerze Vidgar możemy dużo dowiedzieć się z filmików, które służą jako prezentacje serwera, umieszczane są na forum serwera. Poniżej przedstawiłem najciekawsze wątki, które warto znać!

Co wiadomo o serwerze Vidgar? 

Już całkiem sporo! Maksymalny poziom na serwerze to 115. Dlaczego tylko 115? Tutaj twórcy podali bardzo rozsądny argument, że nie chcieli wrzucać na starcie 150 czy 170 poziomu aby mieć możliwość rozwoju serwera w przyszłości! To się ceni! Wdrożono masę ułatwień, które są znane lub mniej znane z innych serwerów omówione zostały w tym filmiku: 

https://www.youtube.com/watch?v=ZFFKpcxsAIk

Vidgar reprezentuje serwery metin2, na którym każdy przedział levelowy będzie mógł zarabiać. Twórcy przygotowali dla graczy dungeony na każdym poziomie, a każdy dungeon będzie przynosił w pewnym stopniu unikalny drop, który pozwoli na sprzedaż lub wymianę z innymi graczami. 

Moim zdaniem warto ten serwer sprawdzić mimo, że data startu nie jest jeszcze określona to i tak już zaobserwowałem ich na facebook’u i mam nadzieję, że chłopaki dopną wszystko na ostatni guzik i będę mógł sobie popykać na serwerze medium! 

Ważne linki do serwera i data startu! 

Jak już wcześniej wspomniałem data startu nie jest jeszcze dokładnie ustalona, warto obserwować ich fanpage gdzie dość mocno się udzielają, dodatkowo warto założyć konto na forum 

Strona główna:  https://vidgar.pl/index.html
Forum: https://forum.vidgar.pl
Fanpage: https://www.facebook.com/VidgarMetin/

Podziel się:
Exit mobile version